REFERENCE OD KOLEGŮ

“Martin Lenner není šéf. On je opravdový leader. Jsem vděčný, že s ním můžu pracovat.

Rostislav GronesReprezentant

“Profesionál každým coulem. Pro klienta udělá maximum. Jako vedoucí pomůže když je potřeba, spravedlivý.”

Lucie Dostálová

“Férové jednání co řekne to platí.
Profesionál znalostmi, komunikací a přístupem ke klientům a spolupracovníkům.
Spolupráce s Vámi mě obohatila o mnoho myšlenek, zkušeností a informací, které by se mi v " zaměstnání" nedostalo. Jsem ráda, že jsem součástí týmu.
NE, NEJDE to není pro vás překážka ale výzva.”

Terezie UrbánkováAsistentka

DOPORUČENÍ OD KLIENTŮ

“S přítelem jsme Martinovi dlouholetí klienti a myslíme si, že Martin je člověk na správném místě. Svým klientům vychází maximálně vstříc a velmi dobře dokáže poradit celkově s financemi - ať už jde o investice, pojištění majetku a další finanční služby. Martin pro svoji práci prostě žije. Za nás můžeme s jistotou Martina jen doporučit!”

Růžena Sobotková a Jan KrtekZnojmo

“Ahoj Martine, s tvojí prací jsme se ženou oba spokojení. S našími problémi jsi nám vždy rychle a ochotně pomohl. Takže ti oba ještě jednou moc děkujeme.”

Pavel a Ivana BursoviZálesí

“Velmi otevřené jednání, perfektní přístup ke klientovi, vše dokonale vysvětleno, pan Lenner umí velice dobře poradit i ohledně financí, pojištění které mi sjednal na vůz, motocykl, byt, včetně mého osobního pojištění je ve velmi dobré cenové relaci. Vždy umí najít tu správnou variantu. Vřele doporučuji.”

Pavel ValešZnojmo

“Ahoj Martine, tak reference na tebe jsou kladné a spokojenost je u mě velká.Zatím jsi vše zařídil a vyřídil dle mého očekávání. Pracovně prostě profesionál. Díky a čauky”

Vlastimil ZelinkaKrhovice

“Spolupráce s Martinem Lennerem byla velmi příjemná. Líbil se mi jeho přístup, kdy na základě zadaných vstupních informací vybral několik variant, které jsme následně ušili přímo na míru.”

Kretschmannová

“Spokojen, dle představ mám co jsem chtěl . Skvělá domluva, detailní vysvětlení a ochota dojet i navečer. DOPORUČUJI.”

Václav BulínVrbovec